İstanbul Bağcılar İlçesinde Sizlere; Ofis Temizliği, İşyeri Temizliği, Dış Cephe Temizliği ve diğer tüm temizlik işlerinizde sizinleyiz.Hemen Arayın.

Bağcılar temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. Firmamız, Tüm İstanbul İçi semtimizde hizmet vermekte olup merkez ofisimiz Gaziosmanpaşada bulunmaktadır.  Genel olarak ev temizliğiofis temizliğidış cephe cam temizliği,Bağcılar dış cephe temizliğihastane temizliğiokul temizliğiBağcılar iş yeri temizliği, cam temizliğiplaza temizliğiBağcılar inşaat sonrası temizlik,Bağcılar daire temizliğiboş daire temizliği  v.b gibi  temizlik ihtiyaçlarınızı, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.
 

Bağcılar Temizlik Şirketi

Temizlik şirketleri arasında, Profesyonelliğini ve kalitesini kısa sürede ispat etmiş ve 10 yıldan fazladır, İstanbul Fatih ve civar semtlerde bir çok projeye devam etmekteyiz. İstanbul'lu müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizin başlıca sebepleri olarak;
1-) işimize duyduğumuz saygı ve disiplin 
2-) kullandığımız üründe ki kalite 
3-) en önemlisi tabii ki de yetiştirdiğimiz deneyimli personellerimiz.
 

Bağcılar Ev Temizliği

Profesyonel ev temizliği  ve boş daire temizliği yapan bir şirket olarak sizlere söylemek isteriz ki, evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.
 
Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız, İstanbul Bağcılar Üç Nokta Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.
 
İstanbul Bağcılar Üç Nokta Temizlik, temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyoruz. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.
 
Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.
 
Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliğinde abonelik sistemimiz hakkında bilginiz var mı ? eğer düzenli ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği,boş daire temizliği hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçmenizde fayda var.
 
  • Eşyalı daire temizliği
  • Boş daire temizliği
  • İnşaat sonrası ev temizliği
  • Boş daire temizliği ve Eşyalı daire temizliği hizmetlerine gündelikçi personel hizmeti alabilirsiniz. İnşaat sonrası ev temizliği için ekip olarak geliyoruz, en az 3 kişiden oluşan ekibimizle hizmet veriyoruz.
 

Bağcılar Ofis Temizliği

Üç Nokta Bağcılar Temizlik Şirketi olarak, bir çok kurumsal firmaya profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Esnek çalışma programımızla saatlik bazda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yıllık anlaşma ile aldığınız ofis temizliği, işyeri temizliği fiyat teklifi 1 yıl boyunca geçerli olmaktadır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre temizlik programı yapılmaktadır.
 
Sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli  ve eğitimli temizlik personellerimiz ile profesyonellik çerçevesinde yaşam alanlarınızı temizliyor ve teslim ediyoruz. 
Ofislerinizi ve işyerlerinizi işinin uzmanı ehil temizlik personellerimiz ile tanıştıralım, kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri ilk verdiğimiz fiyata dahildir, sizden ekstra herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
 
 

Bağcılar Temizlik Şirketleri

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki, düzenli temizlenen ofis ve işyerlerinde personellerin daha verimli çalıştığı ve motivasyonun arttığı gözlemlenmiştir. İşletmenizin dışarıdan temizlik hizmeti alması, işletmenize kurumsal ticari hava katmaktadır. Müşterilerinizde güven ve olumlu algı yaratmaktadır.
 
Bağcılar ve diğer bölgelerimizde düzenli olarak ofis temizliği yaptığımız bir çok firma ve kuruluş bulunmakta. Ofis temizliği için fiyat konusu ise belirtmek isteriz ki, ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. 
Fiyatlandırma hızlı bir şekilde yapılmaktadır, ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra size özel temizlik fiyat teklifi sunulmaktadır. Düzenli temizlik fiyatlarında indirimli ücretler noktasında firma yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.
 
Bağcılar'de Ofislerinizi sizlerin istediğiniz gün sayısı kadar, temizliyoruz. İster ayda 3 gün, ister haftada 1 gün şeklinde tamamen sizin talebinize ve ihtiaçlarınıza göre ofislerinizi 1.kalite temizlik malzemeler ile temizliyoruz.
 
Kullandığımız tüm ekipmanlar firmamıza ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını ziadesi ile görebilmektesiniz. Hemen Şimdi Bizim ile İletişime geçip, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.
 

Bağcılar Dış Cephe Cam Temizliği 

 Üç Nokta Dış cephe ve cam temizlik şirketi olarak, Bağcılar ve diğer semtlere dış cephe, Bağcılar cam silme, Bağcılar bina temizliği , Bağcılar tadilat sonrası temizlik, Bağcılar ince temizlik, Bağcılar boya sonrası temizlik, Bağcılar badana sonrası temizlik, Bağcılar inşaat sonrası temizlik,Bağcılar dış cephe vinçle temizlik, Bağcılar dağcı sistemi ile temizlik ve Bağcılar cam temizliği hizmeti vererek illk günkü kadar dış mekanlarınızı temiz hale getiriyoruz. 
Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile Bağcılar dış cephe ve cam temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda 1 kere ,ayda 2 kere, düzenli temizlik taleplerinizde size özel uygun fiyatlara cam temizliğinizi yapıyor ve sizlerden memnuniyetimizi %100 geri dönüşüm olarak alıyoruz.
 
Bağcılar'nde İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor işletmenizin kurumsal yapısına katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış görüntüsünden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok. Bağcılar Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.
 
Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler cam yüzeylerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen İstanbul Bağcılar profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda, sizlere garantili hizmet sunmak isteriz.
 
Ücretsiz keşif raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi %100 garanti etmekteyiz. 
Hizmet sonrası, ay sonu firmanıza fatura edilir. Kurumsal temizlik firması ile çalışmanın avantajlarından yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.
 
 Yapacağımız ön keşif ve fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. 
 
Sizlerle Çalışmak ve Memnuniyetiniz Bizim İçin Büyük Önem Arz Etmektedir.

Ferdane YILMAZ
Şirket Yetkilisi - Firma Sahibi